Големият победител в сезон 13 ще си тръгне от стадиона с

...
Големият победител в сезон 13 ще си тръгне от стадиона с
Коментари Харесай

Вениамин е големият победител в сезон 13 на „Като две капки вода“

Големият победител в сезон 13 ще си тръгне от стадиона с чист нов автомобил Ford Puma. На трето място феновете на NOVA класираха Иван, който получи подарък от Gift Tube. Почетното второ място зае Михаела Филева.

Многохилядната аудитория на Националния стадион „ Васил Левски “ посрещна с аплодисменти и бурни овации водещите, журито и участниците, които довечера ще се впуснат в зрелищна борба на имитациите в опит да завоюват сърцата на публиката и решаващия зрителския избор.

След като задачата на Геро и Рачков в Испания се увенча с триумф, Зуека се завърна в България, с цел да водят тримата дружно последния лайв на сезон 13 на „ Като две капки вода “.

Калин Врачански, Рафи дружно с всички спечелили от предходните сезони на „ Капките “ 13 откриха блестящия театър в ритъма на едно емблематичните части на QUEEN – We Will Rock You и песента „ Сигурно “ на легендата на българската музика Васил Найденов.
Източник: dariknews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР